Fitmin na veletrhu Interzoo 2018

Každé 2 roky se v Norimberku koná největší evropský veletrh chovatelských potřeb - Interzoo, tentokrát v termínu 8. - 11.5.. Fitmin je pravidelným vystavovatelem a i letos nás zájemci z celého světa najdou v expozici společnosti Dibaq. Stánek máme v hale 7 na stánku č. 7-641 a naším největším lákadlem je horká novinka v krmivech pro psy, kterou poprvé představíme právě na Interzoo 2018.

interzoo2018

 

 

10 výstavních hal, přes 2 000 vystavovatelů z více než 60 zemí světa a kolem 40 000 návštěvníků z řad obchodních profesionálů z celého světa. To jsou čísla, která slibuje letošní ročník Interzoo - největší evropské výstavy chovatelských potřeb konané každé 2 roky. Vše na jednom místě ve 4 dnech 8. – 11. 5..

Prezentace na veletrhu je skvělým způsobem, jak představit světu novinky v sortimentu. Fitmin při této příležitosti představí právě dokončovanou superprémiovou řadu krmiv pro psy – Purity Dogs.

Kdo zná naši řadu Purity Cats, může si poměrně snadno udělat představu, jak bude řada pro psy vypadat. Receptura respektující nejnovější výživové trendy s ohledem i na časté alergie dnešních psů, pro Fitmin typické čerstvé maso, a několik funkčních benefitů včetně jedné doposud málo využívané přísady. Na pultech českých prodejců Purity Dogs najdete brzy po našem návratu z Německého veletrhu.

Mimo tuto horkou novinku předvedeme světu i zbylé portfolio našich produktů včetně superprémiových pochoutek, které ručně vyrábíme u nás v Helvíkovicích, a svou kvalitou rozhodně překračují hranice lokálního trhu.

 

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter

?>