Fitmin tým na Mistrovství Evropy IFSS v Itálii

Musheři z Fitmin týmu vyráží na Mistrovství Evropy v Itálii 23. – 25. 2. 2018. Závodit se bude na sněhu a my budeme u toho s reportáží přímo z dějiště. 

vimcimkrmim fitmin mskanada7

 

České mushery čeká Mistrovství Evropy v musherských disciplínách (skupina psích sportů, kde závodník využívá tažné síly psa). Závodit se bude na sněhu a k vidění budou závodníci v souhře s jedním psem i se spřežením. Pojede se na lyžích i na různých druzích saní. Dějištěm závodů je italská horská oblast Millegrobbe a soutěžní dny jsou 23. – 25. 2. 2018.

Mistrovství se účastní i závodníci z Fitmin týmu – naši partneři, kteří pro své psy dlouhodobě využívají krmiva a doplňky Fitmin. A jako vždy si od nich slibujeme hodně. Na mezinárodních závodech dlouhodobě dosahují skvělých výsledků a pyšní se mnoha tituly včetně několika světových prvenství.

Fitmin tým bude závodit ve složení – Michaela Srchová, Marie Ševelová, Martina Štěpánková, Jirka Mencák, Michal Ženíšek.

O výsledcích všech závodníků budou fanoušci psích sportů vědět z první ruky, protože značka Fitmin bude realizovat reportáž přímo z dějiště závodů.

Podobně jako pro loňské Mistrovství světa v Polsku jsme pro akci připravili samostatný web, kde zveřejňujeme nejen výsledky a rozhovory se závodníky Fitmin týmu, ale necháme nakouknout i do zákulisí závodů a přineseme zkušenosti našich závodníků s péčí o jejich zvířata.

Součástí budou i chovatelské a výživářské zajímavosti, které ocení i běžný majitel psa psů bez jakýchkoli sportovních nebo závodních ambicí. Značka krmiv Fitmin bude samozřejmě vidět i v rámci sociálních sítí a opět předpokládáme sdílení našich výstupů dalšími subjekty.

Připojte se k nám a sledujte výsledky našich sportovců - pokračujte TUDY.

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter