Řada krmiv FITMIN For Life pro kočky získala ocenění Volba spotřebitelů 2017

29. května 2017 Česká značka krmiv Fitmin získala prestižní ocenění v rámci nezávislého programu Volba spotřebitelů 2017, který monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český rychloobrátkový trh. Prvenství mezi spotřebiteli v kategorii Krmivo pro kočky získala řada Fitmin For Life.

 FFL cat

„Toto ocenění nás těší především proto, že vychází z názorů samotných spotřebitelů, kteří mají s produktem přímou zkušenost. Máme radost, že lidé naši poctivou práci ocenili a zvolili za produkt roku právě Fitmin For Life,“ říká Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a. s., výrobce značky Fitmin.

Řada krmiv pro kočky Fitmin For Life je unikátní svým složením, které je založené na čerstvém mase, což zaručuje nejen vynikající chutnost, ale také vysokou kvalitu výsledného produktu. Živočišné proteiny jsou oproti proteinům rostlinným pro organismus koček lépe využitelné, ale především jsou nezbytným zdrojem bílkovin a obsahují všechny důležité aminokyseliny potřebné pro správnou funkci a vývoj organismu. Právě proto je vhodné, aby jejich podíl v krmivu byl co nejvyšší (v krmivu Fitmin For Life je 86–89 % proteinů živočišného původu). Krmiva nejsou vyráběna z geneticky modifikovaných surovin a neobsahují umělá barviva ani zchutňovadla. Naopak jsou obohacena o komplex dentální péče, který chrání zuby před ukládáním plaku a působí tak preventivně proti tvorbě zubního kamene. Nechybí ani prebiotika, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály ve formě chelátů a extrakt z juky, díky kterému dochází ke snižování zápachu nejen výkalů, ale i moči.

Receptura řady Fitmin For Life je založena na rýži a neobsahuje tedy pšeničný lepek ani kukuřičný gluten. Důvodem je to, že pšenice je jedním z nejčastěji identifikovaných zdrojů potravních alergií, takže odstraněním z receptury je výrazně sníženo riziko alergických reakcí. Navíc má rýže vysokou nutriční hodnotu a obsahuje komplexní sacharidy, což znamená, že se tráví pomalu, a to dovoluje tělu zvířete využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu.

Fitmin na trhu nabízí 5 řad tohoto krmiva, rozdělených dle životního období a potřeb zvířete, takže pokrývá celý život kočky od kotěte až po seniora. Vybírat lze z variant:

 

 • pro koťata do 12 měsíců, březí a kojící kočky;
 • kompletní krmivo pro dospělé kočky s nadváhou, kastrované a sterilizované kočky;
 • kompletní krmivo pro dospělé dlouhosrsté kočky;
 • kompletní krmivo pro dospělé kočky s kuřetem,
 • kompletní krmivo pro dospělé kočky s čerstvým lososem.

 

Doporučená maloobchodní cena se odvíjí od druhu krmiva a velikosti:

400g balení stojí od 75 do 80 Kč;

1,8kg balení od 235 do 250 Kč;

8kg balení od 880 do 960 Kč.

 

Více informací je k dispozici na www.fitmin.cz.

 

O značce Fitmin

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je jedinou českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které je využíváno také v potravinářství. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, takže na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy zde rodina Štěpánků navázala na zemědělské a chovatelské kořeny a vybudovala vlastní výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata. Výroba krmiv pro psy byla v Helvíkovicích zahájena roku 1998.

Vyhrajte balíček pochoutek Fitmin Snax pro svého pejska

Fitmin Snax 22

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin rozšiřuje řadu přírodních psích pochoutek Fitmin Snax. Vedle kostiček jsou nyní k dostání také menší, křupavé placičky Fitmin Snax Nuggets. O balíček těchto pochoutek můžete nyní soutěžit i vy.

Pochoutky řady Fitmin Snax se vyrábějí v Orlických horách pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Pochoutka neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani jiné náhražky. Tuto odměnu se nemusejí bát podávat ani chovatelé, jejichž psi trpí alergiemi nebo přecitlivělostí na lepek. Fitmin Snax je totiž hypoalergenní a vyrábí se přírodním způsobem – sušením, s důrazem na kvalitu surovin. Prodávat se bude ve 4 variantách – s játry, kuřecím masem, jehněčím masem a zvěřinou.


skupinka5 800x387

„Kvalita běžně dostupných psích pochoutek v České republice není vysoká, často se setkáváme s pochoutkami plnými barviv, dochucovadel a solí. Proto jsme se rozhodli tento trend změnit a po loňském uvedení masových kostí Fitmin Snax přicházíme s novou, menší variantou pochoutek Snax Nuggets,“vysvětluje Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin, a dodává: „Poctivé pamlsky vyrobené pouze z rýže a masa jsou na českém trhu poměrně raritou, takže věříme,
že naší snahu přinést psům opravdu kvalitní odměnu chovatelé ocení.“

Klíčové benefity pochoutek Fitmin Snax:

 • 100% přírodní produkt;
 • hypoalergenní;
 • vyráběny z vysoce kvalitního masa a extrudované, lehce stravitelné rýže;
 • bez barviv a příchutí;
 • bez konzervačních a umělých látek;
 • bez pšenice.

 

Pět z vás vyhraje balíček pochoutek Fitmin Snax Nuggets a Fitmin Snax Bones.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete na www.dokonalazena.cz  Nápovědu naleznete na www.fitmin.cz 

 

 

Týdeník Katka

Vážení zákazníci,

 v Týdeníku Katka vyšel 25. 5. 2017 produktový tip na naše krmivo Fitmin pro štěňata. Bohužel zde došlo k tiskové chybě, kterou jsme nemohli ovlivnit, a byla uvedena špatná cena za 15kg balení krmiva pro štěňata 165 Kč. Správná cena tohoto balení - krmivo pro štěňata z Výživového programu Fitmin je od 1 359 Kč dle varianty Mini, Medium a Maxi.

 Omlouváme se za případné komplikace.

 Tým Fitmin

2FaceBookL

2YoutubeL

Fitmin Purity banner webu Fitmin Vzorek 120x600 V1

120x600 100kB Fitmin snack431